Hospicjum to też Życie :: Darłowo. Strona hospicjum
Darłowo. Strona hospicjum
11.12.2007

Z radością informujemy, że powstała strona internetowa Domu Hospicyjno-Opiekuńczego im. Biskupa Czesława Domina w Darłowie. W imieniu władz placówki zapraszamy do lektury.

http://www.hospicjum.darlowo.caritas.pl/ - na stronach znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach w hospicjum, trwającej budowie domu stacjonarnego, balu charytatywnym, a także obejrzymy galerię zdjęć z ciekawych momentów w życiu hospicyjnym.

Zachęcamy inne placówki do przysyłania informacji na temat nowo powstałych stron domowych hospicjów! Z chęcią je zaprezentujemy!

redakcja@hospicja.pl